Gisteravond werd ik enorm verrast! Voor de deur stond een koerier die met een wel heel bekend pakje in zijn handen stond! Volgens mij rolden mijn ogen nog net niet uit hun kassen….ik laat het jullie zien!
Mijn Tante Betsy wishlist van de nieuwe collectie is al best lang. Met stip bovenaan stond toch wel het jurkje Tammy Winter Flower.
En alsof Tante Betsy dit wist, zat dit jurkje in het pakketje!! In het echt is het een nog mooier jurkje. Mooie kwalitatieve stof, prachtige pasvorm, mooie print en hij zit heerlijk!
Ik vind hem zo mooi! Netjes en toch lekker vrolijk!
De nieuwe collectie kan elk moment online bij Tante Betsy komen. Er zijn al wel andere webshops waar je al terecht kan voor de nieuwe collectie..( Google is your best friend!).
Binnenkort volgen er vast meer Outfit of the Day foto’s met jurkjes uit de nieuwe collectie. Ik heb namelijk de volgende op mijn wishlist al zo goed als in mijn virtuele mandje gedropt. 😉
Hebben jullie al nieuwe kledingstukken gekocht voor het najaar?
Liefs Hilde
** Ik heb dit item ontvangen van een bedrijf **
15 Comments
Oh wauw, die is leuk! Helemaal mijn stijl dit merk!
september 29, 2016 at 13:49Romy onlangs geplaatst…Action shoplog: de leukste budget knutselspullen
Oh wat staat hij je mooii. Mijn Tante Betsy wishlist groeit iedere dag
september 29, 2016 at 14:40Ik heb er nu vierrrr van de nieuwe collectie, twee gescoord bij Pantalone in Eindhoven en twee van die lieve tante gekregen. Ik is flieftt. Knuff!
Susan van 365daysofhappytantebetsydresses onlangs geplaatst…Pantalone Giveaway Wednesday
En op mijn blog staat een hele lijst met heel veel Tante Betsy verkooppunten :). Naast webshops ook super leuke stenen winkels: https://365daysofhappytantebetsydresses.blogspot.nl/p/tante-betsy-shops.html
september 29, 2016 at 14:43Susan van 365daysofhappytantebetsydresses onlangs geplaatst…Pantalone Giveaway Wednesday
Hij is echt super leuk, wat een schattige bloemetjes!
september 29, 2016 at 15:56Natasja onlangs geplaatst…Alessandro Iconic Jewel najaarscollectie 2016
Hij staat je heel mooi Hilde. Leuk ook met de rode panty.
september 29, 2016 at 17:24Astrid onlangs geplaatst…Favoriete producten van september
Geweldig leuk!!!
september 29, 2016 at 18:14Tamara TS onlangs geplaatst…Fashion Walk Geleen – Couture in het Zuiden
Wauw! Mooi hoor! En heel mooi gestyled met de gekleurde panty(legging)
september 29, 2016 at 19:45Nancy onlangs geplaatst…BURGUNDY, PINK & RUFFLES!
Super vrolijk jurkje! wil je geloven dat ik het idee heb dat er veel mensen in die jurkjes lopen? ik zag laatst 2 vrouwen en ik dacht: “Dat moet een tante Betsy jurk zijn!”
september 29, 2016 at 19:52Babs onlangs geplaatst…Lush: Halloweencollectie 2016
Wat een prachtig jurkje, zit je als gegoten. Heel mooi! Ik ben zelf nog niet goed toegekomen om mijn herfst garderobe een update te geven (is wel hard nodig).. hopelijk dat ik er zaterdag tijd voor heb wanneer ik in Utrecht ben.
september 29, 2016 at 19:56Deb onlangs geplaatst…s.Oliver FOR HER eau de toilette
Staat je heel leuk!
september 29, 2016 at 20:20Maxime bouman onlangs geplaatst…Mijn schoenen wishlist
Hij staat je echt kei leuk! 😀
september 29, 2016 at 22:35Quinty onlangs geplaatst…∆ EEN MOEILIJKE BESLISSING!
Zo leuk om helemaal gelukkig te zijn met een jurkje 🙂
september 29, 2016 at 22:50Joanne onlangs geplaatst…Hawaiian shirt with leather jacket
Mooie vrolijk gekleurde dress 😉
Het staat je goed.
Xoxo
september 30, 2016 at 12:36Leuk jurkje, staat je goed! Laat je de andere jurkjes ook zien zodra ze binnen zijn? 🙂
september 30, 2016 at 15:26Zucht… Mijn man is geen fan, de moed is mij in de schoenen gezakt! Ja, ik ben nog een beetje aan het groeien naar mijn eigen look… En laat nog te veel afhangen van anderen… Had je niet gedacht dat ik zo onzeker ben?
Maaaaaaaar ik blijf ze superleuk vinden! Lekker puh!
september 30, 2016 at 17:29YuSt onlangs geplaatst…BLUX Luxurious boxes | september | | Bluxbox.nl