Naast nieuwe collecties van make-up en de Body Shop gaat mijn hartje ook heel hard kloppen bij de nieuwe collecties van Tante Betsy!
Zoals jullie in mijn eerdere blogposts konden lezen ( mijn collectie en My addiction ) is Tante Betsy wie ik ben. Je zult mij zelden in een ander jurkje zien. Daarom is het gewoon een must om een flinke collectie te hebben toch?
Ik heb een aantal sneaks voor jullie van de aankomende collectie. Deze komt eind september in de winkels!! Kwijlen jullie mee?

Dress Tammy Winterflower black

Dress Retro Go Dot Black

Dress Twiggy Dot Grey
Nou, ik kan jullie vertellen dat deze 3 al op mijn wishlist staan! Voor nette gelegenheden vind ik dit echt perfecte jurkjes! Ik kan niet wachten om de rest van de collectie te zien!
Wat vinden jullie van deze nieuwe collectie?
Liefs Hilde
15 Comments
Zulke schattige jurken 😉
Ik ga meteen even rondkijken in de webshop die dit verkoopt.
Xoxo
september 4, 2016 at 13:41Ik wil het, ik wil het, ik wil het… Zwart! Helemaal mij! Welke maat zou ik nemen? En kan ik pre-orderen? En en en… Tjeee ik stuiter! De middelste is mijn favoriet!
september 4, 2016 at 14:15YuSt onlangs geplaatst…Swatched it | Artdeco 677 couture love | Nail Laquer
Leuk! Die met die stippen vind ik leuk!
september 4, 2016 at 14:25Astrid onlangs geplaatst…Beautybloggers Dilemma Tag + winactie
Oh smacht oh zuchttt de aan Tante Betsy jurkjes verslaafde in mij gaat hiervan stuiteren. De Tammy Winterflower Black én de Retro Go Dot Black vind ik de leukste van deze drie. Grijs is niet mijn kleur, maar ik hou wel van zwart en het liefste met felle kleurtjes gecombineerd (die staan mij nu eenmaal het beste ;)), maar die grijze polkadots zijn ook heel leuk. Maar als ze die ook heeft in een fellere polkadot… :).
september 4, 2016 at 14:34Ik heb wel al een sneakpeak van felle stoffen kleurtjes gezien en ben verliefd op de rood roze combinaties (mijn lievelingskleuren)…ik kan niet wachten om de modelletjes te zien en te kunnen dragen :D.
Leuke sneakpeak! Dikke knuffels!
Susan van 365daysofhappytantebetsydresses onlangs geplaatst…Vevina review Beauty and Fashion blogger unite Sunday
Mooie collectie, vooral dat eerste jurkje is helemaal mijn ding!
september 4, 2016 at 14:35Deb onlangs geplaatst…Comment on Bescherm je haar tegen de zon met L’Oréal Solar Sublime shampoo & masker by Hilde
Dress Retro Go Dot Black is leuk! ik ga nu toch even kijken wat zo een jurkje kost… zie je het voor je, bij een volgend event iedereen in een Tante Betsy jurk!
september 4, 2016 at 16:57Babs onlangs geplaatst…KeeK op de WeeK 36- Bloggers, Beauty Kitchen, Bloghop en Bengels onder een laken…
Eerlijk gezegd vind ik het veel van het zelfde . Tante heeft veel dezelfde modelletjes die dan terug komen in een nieuwe collectie .
september 4, 2016 at 19:21Ik ben benieuwd naar de andere jurken
Wat een leuke jurkjes! 😀
september 4, 2016 at 21:13Quinty onlangs geplaatst…∆ MAC WHIRL
Ik vind ze super leuk! Ik kan me voorstellen dat ze al op je wishlist staan;)
september 4, 2016 at 21:28Melike onlangs geplaatst…Review: Friday Mascara Big Splash en borsteltjes
Geweldig! Ik wil ze allemaal. Als ik mn streefgewicht heb bereikt, ga ik mezelf trakteren! O en die rode hakken 🙂 niet dat ik er op kan lopen. ..
september 4, 2016 at 22:12Ze zijn echt super leuk deze winter.
Nog ff geduld dus
Gr Binnie
september 5, 2016 at 00:03SoMuch.nl
Ohh ik ben zo benieuwd Binnie
september 5, 2016 at 07:10Susan van 365daysofhappytantebetsydresses onlangs geplaatst…Vevina review Beauty and Fashion blogger unite Sunday
Ik vind de laatste schoenen ook wel heel erg mooi!
september 5, 2016 at 13:27Absoluut het bovenste jurkje! Geweldig!!!
september 5, 2016 at 17:14Tamara TS onlangs geplaatst…Een lekker lange TBR lijst!
Oh wat een superleuke kleding hebben zij! Het eerste jurkje vind ik echt heel schattig!
september 6, 2016 at 13:04